KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757141
nr 1275 7141
Stig Thiderman
(1920-1973), Sverige
Oljemålning, Spanien. Signerad. Olja på pannå, 21x45,5cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 september 2019
kl 19:54:44
250 kr